BLOG

20.12.2012

Dnes je 20. prosince 2012, o zítřejším dni někteří tvrdí, že bude poslední... my ale věříme, že to nebude konec světa, ale pouze konec světa, tak jak ho známe a že začínáme směřovat do lepších časů. Takže s tím vědomím taky připravujeme jubilejní 10. Colour Meeting, který se bude konat 12. - 13. 7. 2013. Těšíme se!

07.08.2012

Vzpomínka na skvělé Masala Sound System, kteří v sobotu rozpumpovali celý festival... dziekuje MASALA!

19.07.2012

A je to tady. Zítra spouštíme hlavní program. Festivalové přípravy jsou v plném proudu. Malý bonbónek. Kdo budete mít chuť a čas, přijďte kolem 15 hodiny na poličské náměstí, máte jedinečnou příležitost spatřit a na vlastní uši slyšet Jahodové děti!!!!!!!!!

www.sportniki.cz/repertoar/jahodove-deti/

19.07.2012

Zanedlouho nás čeká v Centru Bohuslava Martinů  další skvělý film Ghándí - přijďte:

 

17.07.2012

Kudy z nudy? Směr Polička festival Colour Meeting:

www.kudyznudy.cz/Aktivity-a-akce/Akce/Colour-Meeting---multikulturni-festival.aspx

17.07.2012

ZÍTRA ZAČÍNÁME LETNÍM KINEM!!!!!!!!!! PŘIJĎTE!!!!!

www.csfd.cz/film/241475-kvet-pouste/

 

11.07.2012

Novinka v programu!!

Biodivadlo Napříč uvede v přímém přenosu klasifikaci na Letní Olympijské hry 2012 pro závod na velmi dlouhou trať. Představí se vám genoví závodníci, kteří se utkají o vítězství v absurdním běhu života. Divadelní ZÁVOD ŽIVOTA uvidíte páteční večer v parku u hradeb (20:20hod).

03.07.2012

!!!!!!!!!!!PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZAHÁJEN!!!!!!!!!! 

Za symbolických 212,- Kč si je můžete opatřit v IC Polička, Knihkupectví Martin Dolejš, IC Litomyšl a IC Svitavy. Neváhejte. Za málo peněz, hodně dobrý program.

25.06.2012

Festival Colour Meeting probíhá v rámci Poličského kulturního léta plného hudby, letních kin, tvořivých dílen, festivalů a divadel pro děti. V Poličce to prostě žije!!

kulturnileto.wordpress.com/

25.06.2012

Příjemná pozvánka na festival Colour Meeting na rádiu Neon. Nechybí ani soutěž o lístky.

prehravac.rozhlas.cz/audio/2662417

11.06.2012

!!!!PROGRAM ZVEŘEJNĚN!!!!
Doufáme, že se Vám líbí. Neváhejte a přijďte si užít festival plný  kvalitní hudby a celé řady doprovodných programů (divadla, workshopy, prezentace, dětský koutek, čajovna, stánky, výborná kuchyně) . A to vše v krásném prostředí poličského parku.

26.05.2012

Program letošního festivalu je téměř kompletní a máte se opět na co těšit. Zveřejněn bude v nejbližších dnech. Zatím předkládáme malou divadlení ochutnávku. V pátek  se můžete těšit v Divadelním klubu na novou inscenaci "Divadla Športniki a Lutkovno Gledališče Maribor - GAGARIN"  a v sobotu na autorskou inscenaci  "Barevných dětí - White bird", která se bude odehrávat přímo v parku.

02.03.2012

ahoj... zima se snad pomalu ke konci potácí, čekáme na slunce, proč se už nevrací? začínaji nás svrbět všechny údy a někteří už tahají jarní krámy z půdy.... jestli vás to svrbí taky, tak si to moc neškrábejte a potěšte sebe i svoje milé prvníma 3 potvrzenýma kapelama letošního Colour Meetingu!!! A nebudeme se s tím párat a začneme rovnou za velkou louží - viva la vida: z horké Venezuely nás přijedou rozparádit latin ska punkoví BIG MANDRAKE - www.bigmandrake.com Trénujte, abyste vydrželi to tempo! Další kapela je taktéž zahraniční: z Maďarska, zaslíbené země feferonek, pálinky a čabajek přijede temně horká, ale taky díky hlasu zpěvačky Annamárii Oláh taky chvílema nebesky chladivá kapela FÓKATELEPwww.fokatelep.hu . A do třetice všeho dobrého, odněkud z blíže neurčených, ale pravděpodobně nedalekých luhů a hájů kmene starobylého Bitumen, přijede vycházející hvězda BITUMEN BEAT - www.facebook.com/bitumenbeat . Myslím, že už teď se máme na co těšit a další jména budou následovat brzy, keep in touch....

04.01.2012

V loňském roce jsme změnili tradiční termín konání festivalu: namísto června se konal uprostřed prázdnin a co do návštěvnosti to byl zatím nejúspěšnější ročník. Což nás samozřejmě potěšilo. Zdá se, že nás navštívilo spousta nových tváří, které bychom na konci školního roku asi nepotkali. Takže vedeni nadějí, že většině z vás tento termín vyhovuje lépe, oznamujeme, že Colour Meeting 2012 se bude konat 20. - 21.7. 2012. Těšíme se na vás, sledujte zprávy tady na webu nebo také na našem facebooku.