BLOG

Nová výtvarná dílna

Podařilo se nám domluvit pro vás workshop - výtvarnou dílnu - špičkových výtvarníků Veroniky Šrek Bromové a Ivana Šreka, která proběhne v sobotu od 15:00 hod.

Veronika Šrek Bromová je česká umělkyně, fotografka a vysokoškolská pedagožka, realizátorka prostorových instalací a objektů, kreseb a performancí. V současné době žije ve Stříteži u Poličky, na usedlosti Chaos a vede Cross media Art studio na Anglo American University v Praze (wikipedia.org). Její díla můžete najít v galeriích po celém světě.

Ivan Šrek je truhlář, farmář a všeuměl, který opustil město a ze starého statku ve Stříteži u Poličky vybudoval Planetu Chaos, kde vyrábí ručně dělaný nábytek.

Více informací o jejich práci najdete na http://verosrekbrom.webnode.cz/

Předprodej startuje!!!

Neváhejte a dejte si prásný dárek k začáku léta. Dnes jsme roznesli lístky na předprodejní místa - IC Polička, IC Bystré a Knihkupectví Dolejš Polička. Víme, že nejste všichni z okolí a moc si vážíme Vašeho zájmu o festival...a proto Vám taky zajistíme předprodejní cenu lístku za 250,-Kč. Jen se nám ozvěte na colourmeeting@gmail.com nebo na FB do zprávy a lístek budete mít k vyzvednutí na bráně festivalu v pátek. Díky za přízeň, moc se na Vás těšíme, už je to za rohem:))

Na divadla jsme nezapomněli...

Hudebním programem se už nějakou chvíli chlubíme, ale ještě nebyla řeč o divadlech. To ovšem nic nemění na naší tradici, že festival zahájí právě divadelní představení, letos komponované. Bratři v tricku dorazí s Prasečím cirkusem a dlouháni na chůdách z Long Vehicle Circus s Gangsterkou...vkusný prasečí humor a tanečně-divadelní akrobacie. Sejdeme se na Palackého náměstí v Poličce, v pátek 22. července v 17:15...a to je naštětsí za chvíli!

Program máme, hurá propagovat

Jak jste si  mohli všimnou i na Facebooku, postupně odkrýváme letošní našlápnutý /jak jinak/ program. Jeden z našich podporovatelů o něm včera řekl, že je "kromobyčejný"/nevídaný, nadprůměrný.../ - moc mě to slovo baví a hlavně - je to pravda! Balkánský mistr trumpety /Džambo Aguševi/, české vycházející hvězdy /Mydy Radycad/ nebo to pravé word music /MiraMundo/ a to není zdaleka všechno! Co nevidět budou plakáty a pustíme se do propagace, aby všichni věděli, jaký báječný víkend je v červenci čeká v Poličce u hradeb! Jestli nám můžete a chcete pomoct s šířením dobrého jména festivalu a zvát své známé a přátele, budeme rádi. Kontatujte nás a my Vám dodáme vše potřebné...

První vlaštovky programu

Tak jo, přiznáváme se, trochu to zase nestíháme...ale jenom psát ne web. Jinak to naštěstí docela zvládáme. Třeba program už se dost konkrétně rýsuje a proto se svěříme....těšte se, na vědomí se dává, že na festivalu uvidíte a uslyšíte MANU DELAGO HANDMADE /mimochodem druhý koncert v Čechách/ - PONK /skvělá trojka z Brna, doma mají ještě teplého Anděla!/ - JUSTIN LAVASH/dost šarmantní a neodolatelný týpek s kytarou, jehož spolupráci vyžadují i Horáček, Dusilová, Merta a spol. .../ - ČINNA /no, to je na samostatný článek.../. 

Colour Meeting 2016

Do letošního ročníku zbývá 23 týdnů...my už téměř známe rozpočet a máme za sebou grantové namlouvání s nejrůznějšími organizacemi. Dušan už brzy začně odhalovat své dramaturgické záměry a tak se budeme těšit na konkrétní kapely, první velké odhalení už je a spadnutí. Ale znáte Dušana, kapely z rádií nečekejte /naštěstí/! Zatím slibujeme, že alespoň jednou za týden se na tomto blogu objeví zpráva, novinka, postřeh a klidně i povzdych ze zákulisí příprav Colour Meeting festivalu. Určitě máte od Vánoc nějaký pěkný diář...tak si nezapomeňte zapsat termín 22. - 23. 7. 2016!