BLOG

POZOR - ZMĚNA V PROGRAMU!!!

V pátek 14/7 v 19:00 místo M. E. Kyšperského vystoupí Jana Šteflíčková

O nic ale nepříjdete, Martin E. Kyšperský zahraje v sobotu 15/7 v noci v 00:30. Takže se vlastně teď máte ještě líp, než jste se měli předtím :-).

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

Vstupenky na festival za předprodejní cenu 270,-Kč jsou k dispozici na Informačním centru v Poličce a v Bystrém. Pokud se do našich krajin nedostanete, neváhejte nám napsat mail /colourmeeting@gmail.com/ nebo zprávu na Facebook a my vám lístky necháme na bráně za předprodejní cenu. A nezapomeňte vzít své známé...

PLOVÁRNA - (bra)Tři v Tricku - páteční divadelní představení

Palackého náměstí Polička, pátek 14. července od 17:00 - vstup zdarma

Představení je volně inspirováno novelou Rozmarné léto Vladislava Vančury. Poetiku tohoto autora převádí s lehkostí a jemnou groteskou do pohybové humoresky, v níž využívá cirkusových disciplín – žonglování, provazochodectví a párové akrobacie. Záhady. Humor. Srdcervoucí podívaná. Děti a vojsko platí skoro polovic.

Nechte na sebe dýchnouti atmosféru časů minulých, kdy muži pečovali o své zdraví a tělesnou čistotu v říčních lázních. Nerobíce věcí užitkových, trávili i seberozmarnější léta v tvůrčí zahálce, rozmlouvajíce nad tématy světotvornými. Ve chvíli, kdy na prkna plovárenská zavítá dívka povahy nadmíru jemné, rozbíhá se děj a není v ničí moci, aby jej zadržel. K ďasu!


Svět, který uvidíte, jest z hravosti, neboť hra předchází před činy. A jelikož příchylnost dvou pohlaví jest starší nežli skály a moře, stává se hra zbraní v líté při o dívčí přízeň.

A proto vejděte, vejděte bez zdráhání! Pánové dnes označili koupel za vlahou. Vyjasňuje se a k poledni bude vedro.

 

https://www.youtube.com/watch?v=_VHk4bes8VI

 

 

Plakát je venku!

 

Poster Colour Meeting 2017

A tady jsou poslední střípky jmen do naší letošní programové mozaiky

BRATŘI ORFFOVÉ

OMIRI /PT

LENKA MORÁVKOVÁ /BOHEMIAN CRISTAL INSTRUMENT

ZORITA /NL

WALDEN

HORANA A SYNOVIA /SK

LES FLATMATES /SK-FIN

 

Kompletní časový rozvrh (tzv. lineup) sem vyvěsíme během nejbližších dní, tak abyste mohli vašim známým dát vědět dopředu, kdy budete stát před hlavní stage, kdy budete v malém stanu a kdy s dětmi na divadlech a workshopech.

Druhá várka jmen účinkujících:

CASH SAVAGE & THE LAST DRINKS /AUS

HOUPACÍ KONĚ

DÁLAVA /US

IAMME & CERMAQUE

SONGS FROM UTOPIA /CH

JAKUB ŠIMANSKÝ

 

Vypouštíme první jména účinkujících:

VLADIMÍR 518 + DJ TRAFIK

IFRIQIYYA ELECTRIQUE /TUN-F

PRVNÍ HOŘE

MARTIN E. KYŠPERSKÝ

Informace najdete v v sekci "Účinkující". Zůstaňte na příjmu, další jména zveřejníme brzy.

Colour Meeting 2017

Colour Meeting se bude v roce 2017 konat ve dnech 14. - 15. července. Program už máme téměř hotový a v nejbližších dnech vám začneme servírovat jednotlivé lahůdky. Buďte na příjmu.