ARCHIV PROGRAMU

2018

DELGRES (Guadeloupe/FR)

ROSS AINSLIE & ALI HUTTON TRIO (SCO)

STO ZVÍŘAT 

PIO SQUAD

ROBA ESTESA (CAT)

CIRCUS BROTHERS

RHYECE O'NEILL & THE NARODNIKS (AUS)

KALLE

METRONOME BLUES

DARLA SMOKING (SLO) 

BEATA HLAVENKOVÁ

DANIEL SPALENIAK (PL)

OSWALDOVI

MILLI JANATKOVÁ

FABE VEGA (CH)

DIRTY OLD DOGS

NEZNÁMÉMU BOHU

 

DIVADLO/THEATER

DIVADLO 100 OPIC

TOY MACHINE

ZEMĚZNĚNÍ

 

2017

IFRIQIYYA ELECTRIQUE (TUN-FR)

VLAIDIMÍR 518 + DJ TRAFIK

CASH SAVAGE & THE LAST DRINKS (AUS) 

DÁLAVA (US)

BRATŘI ORFFOVÉ

OMIRI (PT)

LENKA MORÁVKOVÁ / Bohemian Cristal Instrument

ZORITA (NL)

HOUPACÍ KONĚ

SONGS FROM UTOPIA (CH) 

PRVNÍ HOŘE

MARTIN E. KYŠPERSKÝ

THE ENTROPIES

CERMAQUE + IAMME

WALDEN

LES FLATMATES (SK-FIN)

HORANA A SYNOVIA

JAKUB ŠIMANSKÝ

 

DIVADLO/THEATER

PLOVÁRNA - (bra)Tři v tricku

KOUZELNÍK EŇO ŇUŇO

ZEMĚZNĚNÍ

CIRKUS V HLAVĚ

 

 

2016

 

MANU DELAGO HANDMADE (A)

MYDY RABYCAD

DŽAMBO AGUŠEVI ORKESTAR (MK)

JUSTIN LAVASH (UK)

WWW NEUROBEAT

THE GODDAMN GALLOWS (US)

PONK

MIRAMUNDO (BRA/E/I/MEX)

ČINNA

LELEK (PL)

MICHAL BYSTROV

VÝSMĚCH

DÁŠA FON FLAŠA (SK)

KASPAR MELICHAR

ADO JURÁČEK (SK)

12:PIET

VISAR KASA (KS)

 

DIVADLO/THEATER

LONG VEHICLE CIRCUS

NEŠIŠLEJ

(BRA)TŘI V TRICKU

ZEMĚZNĚNÍ

TOTEM

 

2015

Soodhu Kawwu / Pohlceni zlem, film / Kollywood,

PÁTEK 10.7.

Squadra Sua - Bomberos, divadlo na náměstí
VLČÍ MÁG
ZUBY NEHTY
DUNAJSKÁ VLNA
POLETÍME?
GYPSY SKA ORQUESTA (VEN)

SOBOTA 11.7.

LD Maminy - Malá indiánská pohádka
Příhody kluka Bombarďáka
BOZOBRATŘIi
LD Maminy - Černá a bílá Fróna - divadlo pro děti
FUSION PROJECT (SK)
Bubnování s Bětkou a Pavlem Jasanskými (pro děti)
SUZIE STAPLETON (AUS)
LONGITAL (SK)
CLARINET FACTORY
GASMAC GILMORE (A)
KREMA KAWA (BE)

 

 

 

2014

 

STŘEDA 9.7.

Film: Vlčie hory (rež. Erik Baláž), dokument, Slovensko, 48min. 
Film: Strážca divočiny (rež. Erik Baláž), dokument, Slovensko, 52min.

 

PÁTEK 11.7.

Divadlo Nori Sawa - Vlkoryb

DO VĚTRU

MIREK KEMEL s kapelou + Vladimír Javorský

JARO MILKO & CUBALKANICS (CH) 

TRABAND

VLOŽTE KOČKU

 

SOBOTA 12.7.

Praprapohádka -  divadlo Toy Machine

BEATA BOCEK a přátelé

Živě ilustrovaná pohádka – divadlo Toy Machine

VOILA!

Hrátky s odpadky - Divadlo z pytlíčku

MOSAIC (PL)

Zeměznění - bubnování Bety a Pavla Jasanských

KIESLOWSKI

PRAGO UNION + Champion Sound

SÖNDÖRGÖ (HU)

BEANS & BULLETS (SK)

TiNG

 

 

 

2013

 

 

2012

 

2011

 

  

 

 

2010

 

 

 

2009

 

 

 

2008

 

 

 

 

2007

  

 

2006

 

 

 

 

2004 - Colour Meeting neproběhl

2005 

 

 

 

 

 

2003