ARCHIV PROGRAMU

2017

KONCERTY

IFRIQIYYA ELECTRIQUE /TUN-FR

VLADIMÍR 518 + DJ TRAFIK

CASH SAVAGE & THE LAST DRINKS /AUS 

DÁLAVA /US

BRATŘI ORFFOVÉ

OMIRI /PT

LENKA MORÁVKOVÁ / Bohemian Cristal Instrument

ZORITA /NL

HOUPACÍ KONĚ

SONGS FROM UTOPIA /CH 

PRVNÍ HOŘE

MARTIN E. KYŠPERSKÝ

THE ENTROPIES

CERMAQUE + IAMME

WALDEN

LES FLATMATES /SK-FIN

HORANA A SYNOVIA

JAKUB ŠIMANSKÝ

DIVADLA

PLOVÁRNA - (bra)Tři v tricku

KOUSELNÍK EŇO ŇUŇO

ZEMĚZNĚNÍ

CIRKUS V HLAVĚ

2016

KONCERTY

MANU DELAGO HANDMADE /A

MYDY RABYCAD

DŽAMBO AGUŠEVI ORKESTAR /MK

JUSTIN LAVASH /UK

WWW NEUROBEAT

THE GODDAMN GALLOWS /US

PONK

MIRAMUNDO /BRA/E/I/MEX

ČINNA

LELEK /PL

MICHAL BYSTROV

VÝSMĚCH

DÁŠA FON FLAŠA /SK

KASPAR MELICHAR

ADO JURÁČEK /SK

12:PIET

VISAR KASA /KS

DIVADLA

LONG VEHICLE CIRCUS

NEŠIŠLEJ

(BRA)TŘI V TRICKU

ZEMĚZNĚNÍ

TOTEM

 

2015

Soodhu Kawwu / Pohlceni zlem, film / Kollywood,

PÁTEK 10.7.

Squadra Sua - Bomberos, divadlo na náměstí
VLČÍ MÁG
ZUBY NEHTY
DUNAJSKÁ VLNA
POLETÍME?
GYPSY SKA ORQUESTA (VEN)

SOBOTA 11.7.

LD Maminy - Malá indiánská pohádka
Příhody kluka Bombarďáka
BOZOBRATŘIi
LD Maminy - Černá a bílá Fróna - divadlo pro děti
FUSION PROJECT (SK)
Bubnování s Bětkou a Pavlem Jasanskými (pro děti)
SUZIE STAPLETON (AUS)
LONGITAL (SK)
CLARINET FACTORY
GASMAC GILMORE (A)
KREMA KAWA (BE)

 

 

2014

 

STŘEDA 9.7.

Film: Vlčie hory (rež. Erik Baláž), dokument, Slovensko, 48min. 
Film: Strážca divočiny (rež. Erik Baláž), dokument, Slovensko, 52min.

 

PÁTEK 11.7.

Divadlo Nori Sawa - Vlkoryb

DO VĚTRU

MIREK KEMEL s kapelou + Vladimír Javorský

JARO MILKO & CUBALKANICS (CH) 

TRABAND

VLOŽTE KOČKU

 

SOBOTA 12.7.

Praprapohádka -  divadlo Toy Machine

BEATA BOCEK a přátelé

Živě ilustrovaná pohádka – divadlo Toy Machine

VOILA!

Hrátky s odpadky - Divadlo z pytlíčku

MOSAIC (PL)

Zeměznění - bubnování Bety a Pavla Jasanských

KIESLOWSKI

PRAGO UNION + Champion Sound

SÖNDÖRGÖ (HU)

BEANS & BULLETS (SK)

TiNG

 

 

2013

 

PÁTEK 12.7.

Divadlo ZIRKMIR (NOR) - Ad Undas

CESTÁRIUM

KVĚTY

ÖŠKESTAR (HU)

THE CELLMATES (SK)

 

SOBOTA 13.7.

Divadlo - Tomáš Machek - O Smolíčkovi

MARIMBA MAMA

Divadlo Ekodomov - Vivat Kompostela aneb jak se jádřinec Rubín vrátil tam, odkud přišel

BONUS a MARTIN TVRDÝ TRIO
Zeměznění - muzikohrátky a bubnování s Bety a Pavlem Jasanskými

ZINGAROS (ARG)

Biodivadlo Napříč - Brain-Body-Bastards

LENKA DUSILOVÁ & Baromantika

WATTICAN PUNK BALLET (ARM)

R.U.T.A. (PL)

BRAINTHEFT(D)

DISCOBALLS

 

výstavy :

Učíme se příběhy - ochutnávka zajímavého projektu, výstava v areálu festivalu ukáže portréty zajímavých lidí.

Fotografie festivalu krátkých filmů Tell it quick.

 

workshopy :

Buttony - originální placky nejen s logem festivalu

M.O.S.T. - občanské sdružení zaměřující se na pomoc Tibetu a tibetským uprchlíkům v Indii a na pomoc malým buddhistickým mnichům a mniškám v indických Himalájích.

 

prezentace:

EKO-CESTY - Stanislav Miler, www.ekocesty.info

 

 

2012

 

2011

 

  

 

 

2010

 

 

 

2009

 

 

 

2008

 

 

 

 

2007

 

 

 

 

2006

 

 

 

 

2004 - Colour Meeting neproběhl

2005 

 

 

 

 

 

2003