BLOG

Colour Meeting 2020 bude! Vstupenky jsou v předprodeji.

Pokud jezdíte v létě na festivaly, nebo aspoň k nám do Poličky, určitě s napětím sledujete, jak se ruší jeden festival za druhým. Být malý má ale někdy výhody, takže vám s radostí oznamujeme, že Colour Meeting má stále naději, že bude moci proběhnout a my pokračujeme v přípravách.

 

Bohužel ani nám se ale nevyhnuly některé problémy, které byly jedním z důvodů pro zrušení některých jiných festivalů. Díky cestovním omezením, hygienickým předpisům a 14ti denní karanténě je velmi komplikované, a prakticky téměř nemožné, dostat sem k nám zahraniční umělce, které jsme vám chtěli představit. Nestihli jsme ani ohlásit všechna potvrzená jména a teď s velkou lítostí oznamujeme, že svoji účast museli zrušit uKanDanZ, Lisa O'Neill i Cacao Mental :(. Několik umělců z velmi blízkého zahraničí je zatím ještě ve hře, ale nikdo nemá jasné informace a spíše se připravte na neobvklý, ryze český, domácí ročník. 

 

Takže překopáváme program, již ohlášené domácí akvizice zůstávají v platnosti a tady jsou navíc první dvě vlaštovky nového programu: Hm... a Post-hudba. Další budou následovat. Podpořte nás svou důvěrou a kupujte si vstupenky (Goout). Myslíme, že letos bude narváno, tak aby na vás zbylo. Děkujeme a těšíme se.

První ohlášená jména 2020

Sedmnáctý ročník festivalu Colour Meeting proběhne 24. - 25. 7. 2020.

 

Prvními ohlášenými vystupujícími jsou Lisa O'Neill (IRL), uKanDanz (ET/FR), Cacao Mental (IT), Lenka Dusilová (CZ), David Pomahač (CZ), Letní kapela (CZ), Čavalenky (SK), Zabelov Group (CZ/BY), Jan Fic & Město (CZ), Lee (CZ) a Divadlo Líšeň.

 

Vstupenky zakoupíte v předprodejní síti GoOut.

 

Nalaďte se! Festivalový playlist naleznete ZDE

Aftermovie video Colour Meeting 2019

Nový rok je za námi, takže Colour Meeting 2020 už je letošní a kvapem se blíží. První ohlášená jména už najdete na webu. Na leden jsme si pro vás schovali aftermovie video z loňského ročníku a dnes jsme ho vypustili do světa. Třeba se tam najdete? Dívejte se ZDE a sdílejte.

A kupujte lístky v předprodeji. Šušká se, že letos bude vyprodáno, tak abyste to stihli. Naviděnou 24. a 25. července u hradeb.